Nesignováno

40781. Střemhlav dolů

popis: Olej na překližce, 103x74 cm. Nesignováno. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen. Obraz zvlněn.

zbývá:

konec dražby: 26.02.2020 19:30:00

vyvolávací cena: 800 Kč

Předmět ještě nebyl dražen