Nesignováno - Střemhlav dolů

Olej na překližce, 103x74 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Obraz zvlněn.

40781. Střemhlav dolů
Dražba ukončena:26.02.2020 19:30:00
Vyvolávací cena:800 Kč
nebylo vydraženo