podle Guida Reniho - Mater Dolorosa

Olej na plátně, 29x18 cm. Nesignováno. Rámováno.

Střední Evropa přelomu 19. a 20. stol.

podle Guida Reniho
50085. Mater Dolorosa
Dražba ukončena:08.10.2020 20:22:31
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:4 100 Kč