nesignováno - Tinterne Abbey

Litografie, 22x30 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

nesignováno
28630. Tinterne Abbey
Dražba ukončena:14.03.2019 21:46:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 14.03.2019 19:21:05 4681