Rumunsko 19. stol.

50096. sv. Mikuláš Divotvůrce

popis: Podmalba na skle, 34x30 Nesignováno. Rámováno.

pozn.: Rám poškozen. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

zbývá: 7 dnů, 23 hodin

konec dražby: 08.10.2020 20:28:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

Předmět ještě nebyl dražen