Rumunsko 19. stol. - sv. Mikuláš Divotvůrce

Podmalba na skle, 34x30 Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

Rumunsko 19. stol.
50096. sv. Mikuláš Divotvůrce
Dražba ukončena:08.10.2020 20:30:55
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 500 Kč