nesignováno - Triptych

Kombinovaná technika, 60x100 cm. Nesignováno. Olištováno.

Pozn.: Malba mírně poškozená.

nesignováno
20164. Triptych
Dražba ukončena:30.05.2018 18:42:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 200 Kč