nesignováno

305893. U stavení

popis: Olej na kartonu, 49x62 cm. Nesignováno. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 19.08.2020 20:09:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč limit (19.08.2020 19:51:57) 4156