nesignováno

37195. U stodoly

popis: Akvarel, 9x18 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 13.11.2019 19:49:00

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 800 Kč

800 Kč 06.11.2019 23:49:07 5512