nesignováno - Ulice v orientu

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 60x43 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

nesignováno
47471. Ulice v orientu
Dražba ukončena:30.07.2020 20:35:28
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč