nesignováno - V hudebním salónu

Olej na plátně, 90x72 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

nesignováno
11954. V hudebním salónu
Dražba ukončena:29.06.2017 19:24:22
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:8 500 Kč