nesignováno - V kuchyni

Kresba, 27x17 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

nesignováno
20153. V kuchyni
Dražba ukončena:30.05.2018 18:39:03
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč