nesignováno - V přívozu

Olej na plátně fixovaný na kartonu, 21x19 cm. Nesignováno. Rám.

pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

nesignováno
35247. V přívozu
Dražba ukončena:25.09.2019 22:28:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 300 Kč