nesignováno - Venkovské sídlo

Kvaš, 19x27 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn. Rám mírně poškozen.

nesignováno
35203. Venkovské sídlo
Dražba ukončena:25.09.2019 21:44:49
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 500 Kč