nesignováno - Vesnice v údolí

Olej na plátně, 50x67 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

nesignováno
29755. Vesnice v údolí
Dražba ukončena:28.03.2019 18:50:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 600 Kč