nesignováno - Věstník r. 1937

Věstník s poštovními známkami vydaný Ministerstvem pošt a telegrafů k dvouletému výročí úmrtí prezidenta T.G.Masaryka. Počet stran 10, počet známek 7. Rytina zhotovená od rytce Karla Seizingera.

Pozn.: Listy mírně poškozené.

nesignováno
43008. Věstník r. 1937
Dražba ukončena:15.04.2020 21:42:50
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč