nesignováno

12154. Vojevůdce

popis: Olej na plátně nalepeném na překližce, 44x41 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 29. 6. 2017 22:48:37

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 6 500 Kč