nesignováno - Vojevůdce

Olej na plátně nalepeném na překližce, 44x41 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

nesignováno
12154. Vojevůdce
Dražba ukončena:29.06.2017 22:48:37
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč