nesignováno

38140. Vysoká v lese

popis: Kresba, 29x39 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Papír poškozen.

dražba ukončena: 28.11.2019 19:53:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 800 Kč