Kresba tuží na kartonu, 34 x 47 cm, nesignováno, rámováno v umělecké paspartě pod sklem v honosném vídeňském autorském dobovém uměleckém rámu s hnědozlatou patinací, rozměr i s rámem 60 x 75 cm.
Galerijní kresba z počátku 20. století okolo 1902 s bravurním nasazením a precizním vypracováním z ruky vynikajícího mistra.
Dílo původně součástí židovské sbírky, přičemž židovští sběratelé ve snaze ochránit umělecké sbírky před rabováním za 2. světové války často nechávali odstraňovat signatury, aby se stala díla nezajímavými.
Jedna z variant vzhledem k rukopisu díla se přiklání k autorství malíře Karla Rélinka. Ovšem další odborný průzkum zajisté určí autorství. Krásná galerijní a mimořádná umělecké práce navíc se světoznámým motivem se zachycením i dobové atmosféry ruchu výstaviště.