nesignováno - Zasněná

Olej na plátně, 50x40 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

nesignováno
27495. Zasněná
Dražba ukončena:31.01.2019 21:52:38
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 200 Kč