nesignováno

27495. Zasněná

popis: Olej na plátně, 50x40 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 31.01.2019 21:52:38

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 2 200 Kč