nesignováno

63436. Zátiší

popis: Olej na plátně, 51x41 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Rám poškozen. Malba poškozena.

dražba ukončena: 25.08.2021 20:14:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 100 Kč

1 100 Kč 25.08.2021 16:08:32 2609
1 000 Kč 23.08.2021 18:31:07 7513