MENU
Vstup do aukce
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Olej na kartonu, 68x48 cm, nesignováno, rám.
> zpět na aukční výsledky
nesignováno
14657. Zátiší s hudebním nástrojem
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
600 Kč
vydraženo za:
1 100 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
1 100 Kč
1966
1 000 Kč
limit (29.11.2017 21:08:06)
2430
900 Kč
1966
800 Kč
limit (29.11.2017 20:46:52)
2430
700 Kč
1873
600 Kč
limit (27.10.2017 15:48:46)
3000
600 Kč
limit (04.11.2017 23:46:01)
3000