nesignováno - Zátiší s hudebním nástrojem

Olej na kartonu, 68x48 cm, nesignováno, rám.

nesignováno
14657. Zátiší s hudebním nástrojem
Dražba ukončena:29.11.2017 21:14:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 100 Kč