nesignováno

51679. Zátiší s knihami

popis: Olej na kartonu, 33x41 cm. Nesignováno. Nerámováno.

pozn.: Malba mírně poškozena.

dražba ukončena: 28.10.2020 20:51:38

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 100 Kč