nesignováno - Zátiší s knihami

Olej na kartonu, 33x41 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

nesignováno
51679. Zátiší s knihami
Dražba ukončena:28.10.2020 20:51:38
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč