nesignováno - Zátiší s květinou a ptáčkem

Kvaš, 65x50 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

nesignováno
36790. Zátiší s květinou a ptáčkem
Dražba ukončena:31.10.2019 21:20:24
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:4 100 Kč