Nesignováno

307661. Zátiší s růží

popis: Olej na kartonu, 39x33 cm. Nesignováno. Rámováno.

pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 23.02.2021 20:08:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 400 Kč