Nesignováno - Zátiší s růží

Olej na kartonu, 39x33 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nesignováno
307661. Zátiší s růží
Dražba ukončena:23.02.2021 20:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč