český malíř 2. pol. 20. stol. - Žena

Kombinovaná technika, 96x66 cm. Nesignováno. Rám, plexisklo.

Stav: Malba mírně poškozena.

český malíř 2. pol. 20. stol.
307176. Žena
Dražba ukončena:01.01.2021 20:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 29.12.2020 9:56:21 411