nesignováno - Žena s náhrdelníkem

Olej na plátně, 65x53 cm. Nesignováno. Datováno vlevo dole 1841. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Malba poškozena. Restaurováno.

nesignováno
35241. Žena s náhrdelníkem
Dražba ukončena:25.09.2019 22:24:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč