nesignováno - Žena ve slamáku

Olej na plátně, 56x53 cm, nesignováno, nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

nesignováno
12166. Žena ve slamáku
Dražba ukončena:28.06.2017 22:36:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč