nesignováno - Ženské torzo

Bronz, celková výška: 22 cm. Nesignováno.

Pozn.: Dřevěný podstavec. Pozdější odlitek. Mírně poškozeno.

nesignováno
300216. Ženské torzo
Dražba ukončena:23.08.2019 20:22:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 07.08.2019 22:37:55 4570
600 Kč 06.08.2019 21:12:53 1831