nesignováno - Zlatá ulička

Olej na kartonu, 35x47 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

nesignováno
29449. Zlatá ulička
Dražba ukončena:27.03.2019 18:15:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:6 500 Kč