Nesvadba

306211. Letní sad

popis: Olej na sololitu, 26x41 cm. Signováno vpravo dole Nesvadba 74. Rám, pasparta, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 24.09.2020 20:07:02

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 24.09.2020 20:02:02 6147
500 Kč 16.09.2020 21:18:49 1171