neznačeno

53829. Adam a Eva

popis: Keramika, výška 30 cm. Neznačeno, číslováno 2,227.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 09.12.2020 21:38:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 09.12.2020 20:32:41 744
500 Kč 09.12.2020 16:31:55 659