neznačeno - Děvčátko

Alabastr, výška 29 cm. Neznačeno. Střední Evropa, konec 19. st.

Pozn.: Mírně poškozeno.

neznačeno
17769. Děvčátko
Dražba ukončena:11.04.2018 18:51:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:9 500 Kč