MENU
Vstup do aukce
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Keramika, výška 14 cm. Neznačeno.
Pozn.: Poškozeno
> zpět na aukční výsledky
neznačeno
17722. Figurální slánka
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
1 400 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
1 400 Kč
limit (11.04.2018 18:17:02)
105
1 300 Kč
66
1 200 Kč
limit (11.04.2018 18:13:16)
105
1 100 Kč
3893
1 000 Kč
105
900 Kč
3893
800 Kč
limit (11.04.2018 18:03:26)
105
700 Kč
3893
600 Kč
limit (11.04.2018 18:00:05)
105
500 Kč
3893