neznačeno - Figurální slánka

Keramika, výška 14 cm. Neznačeno.

Pozn.: Poškozeno

neznačeno
17722. Figurální slánka
Dražba ukončena:11.04.2018 18:22:03
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč