neznačeno - Konvička

Keramika, výška 16 cm. Neznačeno, Čechy poč. 19. st.

Pozn.: mírně poškozeno.

neznačeno
17821. Konvička
Dražba ukončena:11.04.2018 19:43:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 11.04.2018 19:33:58 163