neznačeno - Konvička, stříbro, značeno lotovým puncem, 13 lotů, r. 1834, 51,5 g hrubé hmotnosti

Výška cca 6 cm, průměr dna 5 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

neznačeno
25626. Konvička, stříbro, značeno lotovým puncem, 13 lotů, r. 1834, 51,5 g hrubé hmotnosti
Dražba ukončena:12.12.2018 19:06:05
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč