neznačeno - Kropenka

Keramika, výška 19 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

neznačeno
17736. Kropenka
Dražba ukončena:11.04.2018 18:31:13
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 000 Kč