MENU
Vstup do aukce
144. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
21. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti do roku 1950 (středa)
24. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Délka 116 cm. Kožený řemen.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
neznačeno
27824. Lovecká dvouhlavňová brokovnice
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
5 500 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
5 500 Kč
4903
5 000 Kč
limit (13.02.2019 20:15:47)
4989
5 000 Kč
4903
4 900 Kč
limit (13.02.2019 20:15:43)
4989
4 800 Kč
4903
4 700 Kč
limit (13.02.2019 20:15:35)
4989
4 600 Kč
4903
4 500 Kč
limit (13.02.2019 20:15:31)
4989
4 400 Kč
4903
4 300 Kč
limit (13.02.2019 20:15:22)
4989
4 200 Kč
4903
4 100 Kč
limit (13.02.2019 18:40:45)
4989
4 000 Kč
5016
3 900 Kč
limit (13.02.2019 18:40:40)
4989
3 800 Kč
5016
3 700 Kč
limit (13.02.2019 18:40:32)
4989
3 600 Kč
5016
3 500 Kč
limit (13.02.2019 18:30:25)
4989
3 400 Kč
4903
3 300 Kč
3768
3 200 Kč
2590
3 100 Kč
limit (28.01.2019 14:37:32)
3932
3 000 Kč
4903
2 900 Kč
limit (28.01.2019 14:37:27)
3932
2 800 Kč
4903
2 700 Kč
limit (28.01.2019 14:31:53)
3932
2 600 Kč
4903
2 500 Kč
limit (27.01.2019 20:26:27)
3932
2 400 Kč
61
2 300 Kč
limit (26.01.2019 23:22:55)
3932
2 200 Kč
2590
2 100 Kč
limit (26.01.2019 23:22:52)
3932
2 000 Kč
2590
1 900 Kč
limit (20.01.2019 16:26:30)
3932
1 800 Kč
limit (20.01.2019 16:26:29)
4864
1 000 Kč
limit (19.01.2019 9:56:35)
3932
900 Kč
2467
800 Kč
627
700 Kč
3932
600 Kč
2352
500 Kč
831