neznačeno - Lovecká dvouhlavňová brokovnice

Délka 116 cm. Kožený řemen.

Pozn.: Mírně poškozeno.

neznačeno
27824. Lovecká dvouhlavňová brokovnice
Dražba ukončena:13.02.2019 20:22:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč