MENU
Vstup do aukce
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Délka 116 cm.
Pozn.: Poškozeno. Chybí vytěrák.
> zpět na aukční výsledky
neznačeno
27840. Lovecká dvouhlavňová brokovnice s perkusním zámkem
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
3 300 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
3 300 Kč
limit (13.02.2019 18:07:20)
627
3 200 Kč
3398
3 100 Kč
limit (30.01.2019 17:22:02)
3932
3 100 Kč
3398
3 000 Kč
limit (30.01.2019 17:21:59)
3932
2 900 Kč
3398
2 800 Kč
limit (30.01.2019 17:21:46)
3932
2 700 Kč
3398
2 600 Kč
limit (30.01.2019 17:21:43)
3932
2 500 Kč
3398
2 400 Kč
limit (30.01.2019 17:21:35)
3932
2 300 Kč
3398
2 200 Kč
limit (30.01.2019 17:20:59)
3932
2 100 Kč
3398
2 000 Kč
limit (30.01.2019 17:20:54)
3932
1 900 Kč
3398
1 800 Kč
limit (30.01.2019 17:20:50)
3932
1 700 Kč
3398
1 600 Kč
limit (30.01.2019 17:20:45)
3932
1 500 Kč
3398
1 400 Kč
limit (29.01.2019 17:32:29)
3932
1 300 Kč
3398
1 200 Kč
limit (27.01.2019 20:30:09)
3932
1 100 Kč
61
1 000 Kč
limit (19.01.2019 10:03:55)
3932
900 Kč
2467
800 Kč
627
700 Kč
3932
600 Kč
2352
500 Kč
831