neznačeno - Lovecká dvouhlavňová brokovnice s perkusním zámkem

Délka 116 cm.

Pozn.: Poškozeno. Chybí vytěrák.

neznačeno
27840. Lovecká dvouhlavňová brokovnice s perkusním zámkem
Dražba ukončena:13.02.2019 20:38:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 300 Kč