neznačeno - Miniaturní konvička

Keramika, výška 8 cm. Neznačeno. Čechy zač. 19. st.

Pozn.: Mírně poškozeno.

neznačeno
17827. Miniaturní konvička
Dražba ukončena:11.04.2018 19:50:07
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč limit (11.04.2018 19:45:07) 3737