neznačeno - Mocca šálek a podšálek

Jakostní tenkostěnný porcelán, výška 6 cm. Zdobeno malbou, silně zlaceno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

neznačeno
304289. Mocca šálek a podšálek
Dražba ukončena:04.04.2020 20:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč