neznačeno - Secesní čajová souprava

Porcelán a alpaka.
4x šálek, 4x podstavec na šálek, 4x talířek, cukřenka, malá konvice, konvice.

Pozn.: Mírně poškozeno.

neznačeno
55536. Secesní čajová souprava
Dražba ukončena:03.03.2021 21:20:48
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč