neznačeno

53225. Soubor 3 mosazných předmětů

popis: Mosaz, výška pohárku 7 cm, výška zvonku 10 cm, rozměr tabatěrky 7x10x3 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 09.12.2020 20:44:37

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 100 Kč