neznačeno - Soubor 3 mosazných předmětů

Mosaz, výška pohárku 7 cm, výška zvonku 10 cm, rozměr tabatěrky 7x10x3 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

neznačeno
53225. Soubor 3 mosazných předmětů
Dražba ukončena:09.12.2020 20:44:37
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč