neznačeno

53225. Soubor 3 mosazných předmětů

popis: Mosaz, výška pohárku 7 cm, výška zvonku 10 cm, rozměr tabatěrky 7x10x3 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 12 dnů, 2 hodin

konec dražby: 09.12.2020 20:29:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč limit (24.11.2020 18:09:23) 7807