František Bílek?

53234. Studie aktu

popis: Pálená hlína, celková výška 21 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno. Původně se jednalo o pískovcovou studii, kterou si současná majitelka nechala zakonzervovat vypálením.

zbývá: 11 dnů, 5 hodin

konec dražby: 09.12.2020 20:38:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 800 Kč