neznačeno

25596. Tabatěrka, zlato, 585/1000, hrubá hmotnost 98,1 g

popis: Rozměr 8x11,5 cm.

Pozn.: Osvědčení Puncovního úřadu.

dražba ukončena: 12.12.2018 18:36:23

vyvolávací cena: 2 000 Kč

vydraženo za: 45 000 Kč