neznačeno

53199. Tanečnice

popis: Bronz, celková výška 19 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 11 dnů, 4 hodin

konec dražby: 09.12.2020 20:03:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 800 Kč