neznačeno - Tanečnice

Bronz, celková výška 19 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

neznačeno
53199. Tanečnice
Dražba ukončena:09.12.2020 20:10:32
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč