neznačeno

53199. Tanečnice

popis: Bronz, celková výška 19 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 09.12.2020 20:10:32

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 200 Kč