Vladislav Hřímalý - Paříž

Olej na plátně, 65 x 45 cm, rámováno, signováno vpravo dole a datováno 1925 s přípisem Paris.

51. Paříž
Dražba ukončena:28.11.2012 20:30:00
Vyvolávací cena:8 500 Kč
vydraženo za:8 500 Kč

8 500 Kč 15.11.2012 18:11:14 12