neznámý slovenský malíř - Husopaska

Olej na plátně, 48x66 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

neznámý slovenský malíř
37959. Husopaska
Dražba ukončena:27.11.2019 21:22:29
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 000 Kč