N.H. Jakob, Josef Krichuber, A. Lenefelder - Soubor 3 grafických listů

1. Apoteoza Aloyse Lenefeldera: tečkovaná mědirytina, 19x16 cm. Vynálezce litografie v Mnichově r. 1796. Autor N.H. Jakob. Pasparta.
2. Portrét Sophie Miller: litografie, 26x21 cm. Signováno vlevo dole Krichuber. Pasparta.
Pozn.: Na papíře hnědé skvrnky.
3. Ferdinand I.: Litografie, 29x24 cm. Litografoval A. Lenelfelder. Pasparta.

N.H. Jakob, Josef Krichuber, A. Lenefelder
28244. Soubor 3 grafických listů
Dražba ukončena:13.03.2019 19:52:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč limit (13.03.2019 10:11:25) 2380
600 Kč 10.03.2019 18:36:00 4404