1. Apoteoza Aloyse Lenefeldera: tečkovaná mědirytina, 19x16 cm. Vynálezce litografie v Mnichově r. 1796. Autor N.H. Jakob. Pasparta.
2. Portrét Sophie Miller: litografie, 26x21 cm. Signováno vlevo dole Krichuber. Pasparta.
Pozn.: Na papíře hnědé skvrnky.
3. Ferdinand I.: Litografie, 29x24 cm. Litografoval A. Lenelfelder. Pasparta.