Nicolas Vischer - Rybářský kutr

Mědirytina, 18x25 cm. Nesignováno. Nalepeno na papíře, pasparta.

Pozn.: Papír poškozen.

Nicolas Vischer
28557. Rybářský kutr
Dražba ukončena:14.03.2019 20:34:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 14.03.2019 19:42:29 2957