Nikolaj Bakulin - Kozácký náčelník

Olej na plátně fixovaném na překližce, 26x20 cm, signováno vlevo dole azbukou Bakulin Nikolaj, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1896 - 1962

11798. Kozácký náčelník
Dražba ukončena:28.06.2017 21:16:17
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 300 Kč