nesignováno - Fantazie

Litografie, 35x53 cm, rám, pasparta, zaskleno.

nesignováno
1555. Fantazie
Dražba ukončena:26.11.2014 19:54:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 400 Kč