MENU
Vstup do aukce
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Litografie, 35x53 cm, rám, pasparta, zaskleno.
> zpět na aukční výsledky
nesignováno
1555. Fantazie
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
4 400 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
4 400 Kč
limit (26.11.2014 19:42:58)
457
4 300 Kč
limit (26.11.2014 19:42:59)
442
2 800 Kč
442
2 700 Kč
457
2 600 Kč
limit (22.11.2014 16:34:38)
143
2 600 Kč
457
2 500 Kč
limit (22.11.2014 16:34:35)
143
2 400 Kč
457
2 300 Kč
limit (22.11.2014 16:34:31)
143
2 200 Kč
457
2 100 Kč
limit (22.11.2014 16:34:27)
143
2 000 Kč
457
1 900 Kč
limit (22.11.2014 16:34:22)
143
1 800 Kč
457
1 700 Kč
limit (22.11.2014 16:34:19)
143
1 600 Kč
457
1 500 Kč
limit (22.11.2014 16:34:15)
143
1 400 Kč
457
1 300 Kč
limit (22.11.2014 16:34:12)
143
1 200 Kč
457
1 100 Kč
limit (22.11.2014 16:34:09)
143
1 000 Kč
457
900 Kč
limit (22.11.2014 16:34:05)
143
800 Kč
457
700 Kč
limit (22.11.2014 16:33:59)
143
600 Kč
457
500 Kč
143